Zpět na MSGENEALOGIE

Kurzívou - nejsou přímí předkové, potažmo vůbec nezapadají do mých rodů. V některých případech pokrevně spřízněni s jinými rody, zde uvedenými. Zde je uvedeno cca 90 % evidovaných příjmení.

Seznam se bude více rozšiřovat, (dlouhodobý výhled) neboť hodně oblastí nemám ještě probádaných.

Červeně - hledám potomky těchto osob (viz zcela dole).

"F" - Rád se odvděčím za staré fotografie.

363 příjmení (stav k: 27.5.2011) -------------------------------legenda ke krajům: JČ-Jihočeský,KH-Královéhradecký,LB-Liberecký,PL-Plzeňský,PHA-Praha,ST-Středočeský,US-Ústecký,VY-Vysočina

 

Příjmení Století Místo Kraj
Alounek 17. Číbuz KH
Andres, Hugo,Jindřich,Antonín 20. Praha Vršovice PHA
Andrle-Šafář 17. Jedlová PA
Bachura 17.-18. Roveň (Pardubice) PA
Bara 17.-18. Maršovice ? Okolí ST
Barták 17. Neveklov ? ST
Bartovský 17. Božkov PL
Bechině 18. Janovice,Nezdice ST
Belík 18. Dubeč,Běhovice ST
Beňák 17. Sadská ST
Beneš (měšťané) 17.-18. Sadská ST
Benešovský 17. Dolní Chvatliny ST
Bergel 18. Solec ST
Bláha 18. ÚStupenice, Bláhova Lhota ST
Blažek 18.-19. Myslotín (Pelhřimov) VY
Bloudek 17. Dubovice, Starý Pelhřimov VY
Braxa 17.-18. Mlékovice (Kouřim) ST
Brodeška - viz Grodeška 17. Sadská ST
Brož 17.-18. Č. Hora, Běrunice ST
Brzák 18. Běrunice ST
Břečka ? 18. okolí Zásmuk ST
Březina(svobodníci) 17. Němčice ST
Bříza 18. Pučery ST
Budyšinský 18. Dubeč ?  PHA
Bulík 17. Letkov PL
Bureš, Burš ? 17.-18. N. Ves u Tuklat ST
Buřič 18.-19. Kopaniny,Čáslavsko,Novotinky,(Statenbrunn) ST,JČ,VY
Cichra,Cychra, Sychra 17. Rosička
Čáp (svobodníci) 16.-17. Miřetice (Vlašim) ST
Čechura (Mandl) 16.-19. Bušovice, Letkov, Dýšiná (Plzeň) PL
Čekan 17.-18. Pha - Michle, Vršovice PHA
Černovický 18. Turnov, Báborka LB,KH
Černý (16) 17. Sadská ST
Černý 18. Lázně Bělohrad ? KH
Červenka 18.-19. Ejpovice, Štěnovice (Plzeň) PL
Červinka, Svoboda 19.-20. Křinec ST
Čeřovský 17.-18. Borovnice, Arnoštov KH
Čížek,Žižka,Šiška 17.-18. Bezděkov, Jedlová VY,PA
Daněk 17.-18. Maršovice, Křečovice ST
Dědek (mlynáři) F 17.-19. Lukavec (Pacov) VY
Dolejší 18. Horosedly
Došel F 19.-20. Praha, Pardubičky, Mikulovice PA
Došel 16.-19. Studánka u P., Ředice, Roveň PA
Doubrava 17. Sadská ST
Duda   (svobodníci ?) 17. Vračkovice či Vratičkovice ST
Dušek 17.-18. Dubovice,Vlásenice,Myslotín VY
Dvořák 17. viz Ježek ST
Eisner, Bedřich 20. Praha, Chrást, Kyšice, Ejpovice PHA,PL
Eliáš 18.-19. Přepeře  ST
Fáček 17. Horní Radouň
Fau, Pfau 18. Dobronice u Chýnova
Felber 17. Strážky, Droschig a okolí US
Fiala 18.-19. Č. Hrádek (Kouřim) ST
Ficker 18. Rotschitz ? US
Filip (Vlk) 17.-18. Bušovice PL
Filkur 17.-18. Mužský ST
Fischer,Fišer 18.-19. Pha-Podolí,Paběnice u Kunratic,Škvorec,Nehvizdy PHA
Flanderka 17. Neveklov ST
Fojtl, Foytl (Červený) 17. Velešín
Formánek 18. Dražkovice PA
Francl  (svobodníci) 17.-18. Tomice ST
Frifferth,Frisserth (Morgenstein) 17.-18. Pirken - Březenec a okolí US
Froněk 17. Křemže,Opařany
Frýd (Židé) 18. Černice PL
Fuks, Fuksa, Fux 15.-18. Roveň PA
Furerbel 17. Suchdol (Dornthal) US
Grodeška 17. Sadská ST
Hájek 17.-18. Bernartice ST
Hála 18. Stojice ST
Halama 17. Nesměň, Mlékovice ST
Haldovský 18. Uhříněves a okolí ST
Hančil, Hončil 17. Lázně Bělohrad ? KH
Hanoušek 17. Synkov, Ledská KH
Haubner 17.-18. Glieden - Lideň US
Havlík 18. Příchvoj KH
Havlín 17. Sadská ST
Hendrich, Hendrych 17. Líšnice (Milevsko)
Hládek 17. Dolní Cerekev VY
Hlavín 17. Těchařovice ST
Holejšovský    (svobodníci) F 17.-19. Kopaniny F, Chmelná, Jeníkov, Lukavec ST
Holejšovský z Holýšova (dtto) 15.-17. Holýšov ST,VY,JČ
Holejšovský ze Slavětína (dtto) 16.-17. Holýšov, Otročice ST
Holeš 18. DNV u L. Bělohradu KH
Holiz(a) 18. Dnešice PL
Holub 17. Morašice,Hodušín PA,JČ
Homolka F 17.-19. Nový Rychnov, Nepomuk VY,PL
Homolka, Jaroslav F 19. Vysoké Mýto, Plzeň PA
Homolka 20. Tábor
Horák 18. Roveň u Pardubic PA
Horký 17.-18. Hořany ST
Hořčička 18. Ředice ? PA
Hrádek 16.-18. Neveklov, Maršovice ST
Hrala 17. Jelcovy Lhoty, Velký Rybník VY
Hron 16.-17. Solopysky u Počepic ST
Hrozný 18. Nová Ves u Tuklat, Klučova ST
Hrstka, Hostka 16.-17. Břevnice ST
Hrůša 17. Kněžmost ? ST
Hrůza, Hrůzina 17.-18. Božkov a okolí PL
Hrůzina ? 18. Dýšiná okolí PL
Huda,Huďa,Hudia 17.-18. Dubovice VY
Hula, Holat 17. Pučery ST
Hybš, Hubsch 17.-19. Záluží u Čelákovic, Nehvizdy ST
Chadima 17. Drahobudice ST
Chaloupek 17.-18. Myslotín VY
Chládek (16)17.-18. Sadská ST
Chlapec 17.-19. Dubeč, Limuzy ST
Chlumecký 17.-18. Neveklov ST
Chmátal 17.-18. Rovina u Počepic ST
Chocholouš F 18.-19. Ostřešany, Mikulovice PA
Chrachtil, Chrochtil 17. Sadská ST
Chudáček 17.-18. Chrást u Plz. PL
Chvalovský 18. Odřepsy ST
Jakoubek 18. Holohlavy VY
Jandera 17. Pořešice, Jezvina ST
Jelínek F 18.-19. Holotín, Mikulovice PA
Jenšík na Daměnicích  (rytíři) (15).-17. Radvánov, Daměnice
Jenšík z Ježova           (rytíři) 16.-17. Velký Ježov
Jenšík z Radvánova     (rytíři) 15.-17. Radvánov, Daměnice
Jezvina 16.-17. Jezvina (u Počepic) ST
Ježek 17. Křemenice (u Počepic) ST
Ježek 17. Pha - Vršovice PHA
Jičinský, Jižinský 18. Nemošice, Jesničany, Mikulovice PA
Jíra 17.-18. Holohlavy KH
Jiran 17. Bečváry ST
Jirand, Jiroud 18. Třebešov KH
Jonáš 17. Zděradice, Tloskov ST
Junek 18.-19. Uhřínovice, Častolovice KH
Kačerovský(svobodníci) 16. Alberovice, Kačerov ST
Kalda 17. Lobzy PL
Kamarét ze  Žirovnice (vladykové) 14.-15. Hrad Kámen, Žirovnice VY
Kamarýt (svobodníci) (16.) -18. Němčice, Alberovice, Kačerov ST
Kameník 18. Nový Rychnov ? VY
Kapr, Kaper, Kapper 18. Nemílkov, Božkov PL
Karhan 20. Praha 10 PHA
Kašpar 17. Drahobudice ST
Khodl, Kchorl, Kodl 17.-18. Doubravka, Bukovec PL
Klíč 18.-19. Mezilesí, Salačova Lhota
Kocourovský (svobodníci) 15.-16. Kocourov, Radvánov
Kohout 17. Chlustina ST
Kohoutek 18. Pardubičky PA
Kohoutek 17.-18. Neveklov ? Maršovice ? ST
Kolačný 18. Předhradí ST
Kolín 18. Chvojno ST
Kolomazník 17.-18. Toušice, Nesměň, Lhotka, Malotice ST
Komárek 18.-19. Svinčany, Piletice PA, KH
Komorník 17. Pha - Vršovice PHA
Konečný 18. Ostřešany PA
Kopecký, Čestice 17.-19. Častolovice ? KH
Kopecký 17./18. Božkov PL
Kopka, Kapka 17. Křečovice ST
Kořenář  (svobodníci) 17. Brzotice ST
Kos 18. Podolí u Rož. ST
Kotas 18. Dnešice PL
Kovarský 18. Kunratice ST
Kovář 17. Mlékovice ? ST
Kožman, Kožma 18. Dýšiná a okolí PL
Král 18. Stranný u Křečovic ST
Krása 17.-18. Neveklov ST
Krejčí 17.-18. Mštětice, Lety (Horosedly)
Krodeška - viz Grodeška 17. Sadská ST
Kroužek 17.-18. Častolovice KH
Kršnák, Kršňák(svobodníci) 15. Miřetice ST
Křížek 18. Nový Rychnov VY
Kubelík 17. Maršovice ST
Kubík, Kubýk (měšťané) 18. Sadská, Tupesy u Choltic ST, PA
Kučera 18. Nový Rychnov VY
Kučera 18. Ejpovice PL
Kučera 18. Bečváry ST
Kučera 18. Mikulovice, Platěnice PA
Kudera 17. Kojčice VY
Kudláček 17.-18. Častolovice,Čestice KH
Kunst 18. Horní Bousov ? ST
Kunstic 18. někde u Roždalovic ST
Kunštát 18. Lošany ST
Kuthan 17.-18. Radíč (Sedlčany) ST
Kyrychmiller, Kyrich Miller 16.-17. Dolany PL
Lab,Láb,Laab 17. Častolovice KH
Lahola (hledám dc. Ljuby) 20. Slovensko, Izrael, Německo
Lachant, Lachout, Vacholt 17. Rovina u Počepic ST
Lejčko (svobodníci) 16.-17. Miřetice ST
Lelek 18. Pr. NV u L. Bělohradu KH
Lhotka ze Lhotky,Babčic(vladykové,svobodníci) 16.-18. Kuňovice, Lhotka ST, JČ
Linhart 18.-19. Strnadice, Maršovice ST
Linhart 17. Sulislav ? Lobzy ? PL
Linka F 18.-20. Mochov,Častolovice,Praha,Malotice ST,KH
Linka F 18.-19. Toušice,Štěnkov,Příchvoj,Rakov ST,KH
Litoš (měšťané ?) 18.-19. Velká Lhota, Bezmíř, Maršovice ST
Lukavecký z Lukavce (vladykové) 14.-15. Lukavec
Lukeš 16.-17. Sadská ST
Lux 17. Častolovice KH
Lžičař 18.-19. Sopotnice KH
Macháček 17.-18. Zásmuky ST
Machek 16.-17. Sadská ST
Málek 17. Nová Ves u Dolních Kralovic ST
Malík 17.-18. viz Zíka, Zýka PL
Mareš, Marša 17.-18. Horní a Kostelní Radouň
Marina, Maryna 17.-18. Dnešice PL
Marša, Maršů 16. Kostelní Radouň
Martinec 18.-19. Sopotnice KH
Martínek (svobodníci) 17. Chmelná ST
Martínek 18. Útušice PL
Mařík 17.-18. Spolí, Neveklov ST
Máša 16. Hradišťko, Sadská ST
Mašek 17. Horní Radouň
Mašín 18. Pučery ? ST
Mata 18. Polička VY
Matějíček 17. Radíč a okolí ST
Matějka 18. Dobrá Voda VY
Maulík, Moulík 17.-18. Radíč ST
Mazaný ze Slavětína (rytíři) 16. Slavětín
Meliš 17. Ledská KH
Měšťan 18. Šárovcova Lhota KH
Michek F 18.-20. Pha - Vršovice  PHA
Michera 17. Lično KH
Mikoláš 17.-18. Suhrovice ? ST
Mikolášek F 17.-19. Rokycany, Mirošov, Rovina u Počepic ST
Mikolášek F 17.-19. Praha, Solopysky, Chomutov ST
Mikisa,Mykysa,Nykysa 17.-18. Lično, Koldín KH
Milešovský, Milošovský (svobodníci) 16.-17. Milošovice ST
Mlejnek 17. Radíč ? ST
Mokrý 17.-18. Drahobudice ST
Motl 17. předměstí Plzně, okolí PL
Mrázek 18. Bezmíř ST
Mužík 17. Jedlová PA
Myslivec 17. Bozděchov
Najbrt 18.-19. N. Ves, Velim ST
Navrátil 18. Mutínsko ST
Nechvíle 18. Roveň PA
Němec 18. Radímek ST
Němeček (měšťané) 16.-19. Sadská ST
Nepraš (mlynáři) 17. Žirov VY
Neřád (16)17. Zděradice   ST
Neuberth 18.-19. viz Najbrt ST
Nezbeda 17.-18. Nové Zámky ST
Nezmar 17.-18. Svatojánský Újezd a okolí VY
Novák 16.-18. Myslotín,Řemenov VY
Novák 18. Častolovice KH
Novák 16.-18. Sepekov, Zbelítov
Novák 17. Neveklov ST
Novoměstský 17. Pha - Vršovice PHA
Novosvětský 17. Pha - Vršovice PHA
Novotný 18. Kořenice ST
Novotný 18. Chodov (Pha, Kunratice) PHA
Nový 17.-18. Bušovice PL
Nový 18.-19. Chlustina ST
Nymburský 17. Sadská ST
Oumara, Aumara 18. Řemenov  VY
Oustojovský z Ústějova (vladykové) 14(?).-16. Ústějov, Radvánov
Pakosta 15.-17. Okrouhlá Radouň
Palaš 17. Neveklov ST
Páleník 17.-18. Solec ST
Pavlík (měšťané) 17.-18. Sadská ST
Pelikán 18. Jezbořice, Piletice PA, KH
Pelikán 17. Sadská ST
Pernštejnský,Perštejnský,Peršenský 16.-17. Pha - Vršovice, Michle PHA
Pešek 17. Bozděchov
Peterka 17. Libice, Odřepsy ST
Pich, Pych 17.-18. Skrýchov u Opařan
Pilař 17. Jedlová KH
Píša 17.-18. Chvatliny, Mlékovice ST
Pitštejnský 17. Pha - Vršovice ? PHA
Pivoňka 18. Červený Hrádek ST
Plašil 18. Milovice u L. Bělohradu KH
Plašil 16.-17. Petrovice (Týniště) KH
Plecháč, Plechář 18. Újezd u L. Bělohradu KH
Plecháček 18. Roveň PA
Podhájský 18. viz Podhorský ST
Podhorský 18. Podhor, Zahužely ST
Pohnan z Pohnání (vladykové) 14.-15. Pohnání, Holýšov, (Protivín)
Poláček 17.-18. Kostelní Radouň
Poustevský 18. Pha - Vršovice  PHA
Poustka (měšťané ?) 17.-18. Maršovice ST
Povolný 19. Běchovice ? ST
Pritl, Pril, Prill 17.-18. Kněžmost ST
Procházka 17.-18. Sadská ST
Procházka 18.-19. Slavkovice, Touškov
Procházka 17. Neveklov ? ST
Proksch 18. Hořenec US
Přibyl (svobodníci) 17.-18. Římovice ST
Přítník 17.-18. viz Daněk ST
Přitočil 17.-18. Pha - Vršovice PHA
Pšenička 18. Austupenice, Hrabří ST
Půlpitel, Půlpytel (mlynáři) F 18.-19. Lukavec, Martinice, Pelhřimov, Radouň JČ,VY
Racek 17. Roveň PA
Rada 15.-18. Bušovice PL
Rašovec z Rašovic(zemané) (15.)-16 Radvánov, Rašovice JČ,ST
Rataj 17.-18. Strměchy, Řemenov VY
Reichl, Reichel, Rajchl 20. Praha 5 PHA
Reinelt 17.-18. Pirken - Březenec US
Rezek 17. Čáslavky KH
Roubal 17.-18. Pha - Vršovice PHA
Růžek (svobodníci, vladykové) (15.)-17. Miřetice, Chmelná ST
Růžička 17.-18. Červený Hrádek, Bečváry ST
Řemen 17. Rovina u Počepic ST
Říha 16.-17. Pravíkov, Křečovice JČ,ST
Řísnický z Řísnice (vladykové, rytíři) 15.-16. Řísnice, Radvánov, Daměnice
Sachs 18. Uckern - Okořín, Hořenec US
Samek 17.-18. Lično KH
Sedláček 17. Polepy, Pučery, Č.Hrádek ST
Sejkora 17.-18. Lično KH
Semanský 17.-19. Drahobudice ST
Sezemský (svobodníci) 17.-18. Jeníkov,Bernartice,Otročice,Tomice,Budy ST
Scháněl 18.-19. Jedlina, Křešín VY
Schejbal F (15)16.-19. Jeníkovice, Mikulovice, Svítkov, Roveň, Vídeň PA,Rakousko
Schneider 18. Letkov ? PL
Skála 18. N. Ves ST
Sklenář 17.-18. Červený Hrádek ST
Skopec 18. Hořany ST
Slezák 16.-19. Sadská,Turnov,Číbuz,Jasenná ST,LB,KH
Smítka 17. Městec Králové ST
Smolík 17. Božkov PL
Smyslovský,Zmyslovský 16. viz. Zmyslovský
Sokol (měšťané) 16.-17. Sadská ST
Staněk (svobodníci) 17. Římovice ST
Stezka 16.-17. Jestřebice
Straka 16.-18. Myslotín VY
Stružka, Struška F 19.-20. Praha - Podolí a Vršovice ST
Sudlice z Hrachovic (svobodníci) 15. Hrachovice
Suchý 18. Bezděkov 
Svata, Svatý, Stava 18. Pelhřimov VY
Svoboda F 18.-20. Sadská, Křinec, Činěves F, Svídnice ST
Šamonil 17.-19. Mezouň,Vráž,Stodůlky,Jinonice ST
Šanda 17.-19. Strměchy VY
Šátek 18. Křečhoř ST
Šebesta 17.-18. Horní Radouň
Šimon, Masílko 17. Věžná
Šimpach 17. Myslotín VY
Šimůnek 17.-19. Hourní Bousov, Suhrovice ST
Šindelka, Šindílek 18. Častolovice KH
Škarvan F 17.-19. Neveklov, Praha ST
Škoda 17. Letkov PL
Školný 18.-19. Č. Hrádek ST
Škrlant 17.-18. Chlustina ST
Šlechta 15.-18. Sadská, Myslotín u PE ST,VY
Šnajdr 19. Křinec ST
Štamfest, Štampfest 17. Sadská ST
Štecher (svobodníci) 18. Milošovice ST
Štejf,Šteiff,Štajf,Štaif 17.-18. Chrást u Plz.,Lobzy,Doubravka PL
Štěpán 17. Dymokury, Běrunice ST
Štětina 18. Touškov
Štilp, Štylp 16.-17. Lobzy PL
Šťovíček 18. Radíč ST
Šubrt 18. Český Dub, Frýdštejn, Turnov KH
Šulc F 18.-20. Žižkov, Lázně Bělohrad, Nymburk PHA,KH
Šulc F 16.-18. Uhlíře,Česká Proseč (Nová Paka), Mohelnice KH
Šváb 17. Zásmuky ST
Švanda, Švenda 17. Alberovice ST
Tesař 16. Letkov PL
Tomáš  17. viz Jonáš ST
Tomášek (mlynáři) 17.-18. Lukavec VY
Truhlář 17. Zděradice ST
Tvaroh 18. Horní Bousov ? ST
Ústějovský z Ústějova (vladykové) 14(?).-16. viz Oustojovský ST
Uxa 17. Zásmuky ? ST
Vágner 18. Barborka - Frýdštejn, Český Dub, Křížky (?) LB
Valík 18. Dubeč ?  ST
Vaněček 18. Touškov, Mišovice
Vaníček 18. Častolovice KH
Vařečka F 17.-19. Bílkov, Č.Hrádek, Toušice, Kořenice  ST
Vašátko 18.-19. Sopotnice KH
Vávra 16.-18. Neveklov, Maršovice ST
Večerník 18.-19. "Báborka" u Turnova ? LB
Vejprava 18.-19. Přepeře ST,LB
Veleborský 18. Podolí, Rožďalovice ST
Velechovský 18. viz Veleborský ST
Viernebl, Vierebl, Viererbl 16.-19. Troschig-Strážky,Dornthal-Suchdol US
Vilímovský, Vilím, Brzotický (svobodníci) 16.-19. Bernartice, Brzotice, Jetřichovec ST,VY
Vít 17.-18. Božkov PL
Vlk (mlynáři) 16.-18. Božkov, Bušovice PL
Vocetka 17.-18. Bečváry ST
Vojislavický z Vojslavic (vladykové) 14.-15. Vojslavice, Popelín, Loutkov, Hrad Kámen VY,JČ
Vojtěch 17.-18. Čibuz (Číbuz) KH
Vojtek 18. Banín PA
Volak 16.-18. Radětín VY
Vošický, Vokšický (svobodníci) 17.-18. Bernartice, Kačerov, Studený ST
Vošítka (16) 17. Sadská ST
Vrabec 18. Roveň PA
z Miřetic (dědiníci) 15.-16. Miřetice u Vlašimi ST
z Ostrova (vladykové erbu zav. střely) 14.-16. Ostrov u Kondrace ST
z Římovic (dědiníci) 15.-16. Římovice u Vlašimi ST
Wenzl 17. Bušovice PL
Záhlava (Nový) 17. Bušovice ?  PL
Zameč ? Zamč ?(Zamčová) 18. Vinaře
Zaurek 18. Dubeč, Měcholupy ST
Zedník 17. Lobzy PL
Zeika 18. Čibuz LB
Zelenka (svobodníci) 18. Jeníkov ? ST
Zeman (svobodníci) 16.-17. Chmelná, (Obrátice) ST
Zemina 17.-18. Sobočice, Chvatliny ? ST
Zich, Zych (dědiníci) 15.-17. Kuňovice, Miřetice ST
Zíka, Zýka (Malík) 17.-18. Chrást u Plz. PL
Zikeš,Zykeš (mlynáři) 17.-19. Martinice,Červená Řečice VY
Zima 18. Hředle ST
Zmyslovský ze Zmyslova (svob.) 15.-16. Zmyslov ? Radvánov
Zvolský 16.-17. Sadská,Výrava,Černilov ST,KH
Žehart   (vladykové) 15. Nasavrky JC
Žídek 18. Moravany PA
Židlický F 18.-20. Praha, Dubeč, Hořany, Bylany, Klučov ST

 

Mlýny:

 

Hronův (Hronský) mlýn - Lukavec u Pacova 86. Mlýn zmíněn 1581 (Dědek, Půlpitel).

Mlýn v Martinicích u Onšova 10 - Zikeš, Půlpitel (1750-1850).

Zdechův mlýn - Světce u Kamenice nad Lipou, Jindřichohradecko. Mlýn zmíněn již 1255 (Půlpitel).

Prostřední mlýn  - Pelhřimov čp. 130, zmíněn již 1453 (Půlpitel též na Hamru).

Mlýny v Radouních na Jindřichohradecku (Půlpitel, Šebesta, Poláček, Pakosta 15.-18.stol.).

Tomáškův mlýn v Křešíně - Pelhřimovsko, Vysočina (Tomášek cca 1650-1800).

Mlýn v Tismicích - okres Český Brod (Břečka, 17.stol.).

Červený mlýn 108 - Červená Řečice (Zikeš, 18.stol.).

Hledám žijící příbuzné/potomky následujících osob:

ANDRES Hugo, syn Jindřich (*1908) - Vršovice, Hostivař

ČERVINKA Jan (*1880) - Křinec, Jíkev, Nymburk

ČERVINKOVÁ Božena (*1897) - Křinec

DOŠEL Jaroslav, dcera Eva (provdaná Vacková) - Dejvice, Holešovice, Mikulovice u Pardubic, Studánka, Dražkovice, Ostřešany)

DUŠEK Rudolf - Nymburk, Slatiňany, Mikulovice u Pardubic

EISNER Bedřich a Markéta Červenková - Praha, Kočín, Radnice

FIŠER/FISCHER František (*1902) - Praha Vršovice, Kunratice, Pankrác

HOLEJŠOVSKÝ - potomci Antonína H. z Komořan, či potomci Holejšovských z Kopanin u Lukavce, Kamenický Šenov

HASEK, HAŠEK Marta, Jiří-George, Ladislav - General Villegas, San Rafael, Buenos Aires, Argentina

HOMOLKA - Taškent, Taschkent

HOMOLKA Jaroslav (*1912) - Plzeň Doudlevce, Nepomuk, Příbram

HOMOLKA Václav (*1894), HOMOLKA Josef (*1890) z Nového Rychnova, později v Pelhřimově

HOMOLKA Josef (*1892) - Nový Rychnov

HOMOLKA František (*1890) - Nový Rychnov

CHLAPEC Ladislav (*1896) - Dubeč

CHLAPEC Antonín (*1885) - Dubeč

FISCHER/FIŠER František (*1902) - Praha Vršovice, příslušný do Kunratic

FISCHER/FIŠER Josef (*1889) - Praha Vršovice, příslušný do Kunratic

KARBAN Václav - Pardubicko, Došelovi, Schejbalovi

KAVINA Matěj (*1888) - Praha Vinohrady, Nusle, Michle

MARTINCOVÁ Anna + Františka (dcery Jana a Kateřiny, nar. kolem 1850-1860) - Sopotnice

MICHEK Antonín (asi 1895-1959), policejní inspektor, - Praha Vršovice

MICHEK František (*1913) - Praha Vršovice

MICHEK Josef (*1897) - Praha Vršovice

MICHEK Václav (*1897) - Praha Vršovice

MICHEK Karel (*1899) - Praha Vršovice

MICHKOVÁ Miroslava (*1923) - Praha Vršovice

NECHLEBA Karel (cca *1927) - Praha (?)

NEJEDLÝ, KOČÁREK - nemanželští synové Karla Mikoláška z Rokycan, Litohlav

PEROUTKA Stanislav, pilot - Canada

POKORNÁ Anna, rozená HOLEJŠOVSKÁ (*1881 Kopaniny, oddána 1914 s Antonínem Pokorným v Praze)

SLANÁ Julie - dcera Antonie Slané - Rokycany

STRUŽKA/STRUŠKA František (*1908) - Praha Podolí, Vršovice

STRUŽKA/STRUŠKA Karel (*1901) - Praha Podolí, Vršovice, Vyšehrad

ŠKARVAN Filip (*1868), Jiří - Praha (Bělehradská)

ŠKOLNÝ Josef (*1844 Červený Hrádek u Kutné Hory) - potomci

ŠNEJDR/ŠNAJDR František (*1881) - Křinec

ŠNEJDROVÁ/ŠNAJDROVÁ Johanka (*1879) - Křinec

ŠULC Václav (*1944), Praha Žižkov

ŠULC Ladislav (*1881), Lázně Bělohrad, Praha

ŠULC Ferdinand, Dolní Nová Ves, Lázně Bělohrad

ŠULCOVÁ - LAVIČKOVÁ Jaroslava (*1926), Praha Nusle

ŠULCOVÁ - ČECHOVÁ Žofie (*1877), Lázně Bělohrad

ŠULCOVÁ - HOFMANOVÁ Antonie (*1878), Lázně Bělohrad, Mohelnice

VACKOVÁ Eva, roz. Došelová - Praha

VÍŠEK Karel - Pardubicko, Došelovi, Schejbalovi

WEIS, WEISSová Jana (*1945) - Praha

 

zpět na hlavní stránku

 

podklad: Spor Sadská vs. Ondřej Němeček, 1605 - záležitosti městečka Sadské, NA Milady Horákové, Praha 6.